Han Xin İletişim Sınırlı

İnovasyon geliştirme istiyor ve işbirliği geleceği kazandı.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünler

MTP MPO Kablosu

Sertifika
iyi kalite Fiber optik Patch kablosu satış için
iyi kalite Fiber optik Patch kablosu satış için
Ben sohbet şimdi

MTP MPO Kablosu

(6)
Çin FTTX için Veri Merkezi Çözümü MTP MPO Kablosu OM3 Fiber Optik Yama Kablosu Fabrika

FTTX için Veri Merkezi Çözümü MTP MPO Kablosu OM3 Fiber Optik Yama Kablosu

FTTX için Veri Merkezi Çözümü MTP MPO Kablosu OM3 Fiber Optik Yama Kablosu Özellikler: Kararlı ve kaliteli IEC, JIS, Bellcore uluslararası standart gereksinimlerini karşılayın Yüksek performans ve uygun ... Daha fazla bilgi edinin
2019-04-26 14:52:02
Çin OM3 Fiber Optik MTP MPO Kablo Konektörü 8 Çekirdek / 12 Çekirdek / 24 Çekirdek Fabrika

OM3 Fiber Optik MTP MPO Kablo Konektörü 8 Çekirdek / 12 Çekirdek / 24 Çekirdek

OM3 Fiber Optik MTP MPO Kablo Konektörü 8 Çekirdek / 12 Çekirdek / 24 Çekirdek MPO / MTP gövde çok çekirdekli kablo düzenekleri, veri merkezlerinde ve diğer yüksek lifli ortamlarda yüksek yoğunluklu omurga ... Daha fazla bilgi edinin
2019-04-26 14:52:02
Çin 48 Çekirdek Tek Modlu MTP MPO Kablosu Test İçin FTTH MPO Çok Modlu Fiber Optik Geri Döngü Fabrika

48 Çekirdek Tek Modlu MTP MPO Kablosu Test İçin FTTH MPO Çok Modlu Fiber Optik Geri Döngü

48 Çekirdek Tek Modlu MTP MPO Kablosu Test İçin FTTH MPO Çok Modlu Fiber Optik Geri Döngü Uygulamalar: Ekipman bağlantısı Aygıtın pigpe tailingPremise ağları Yama paneli uygulamaları İletişim bağlantıları Ağ ... Daha fazla bilgi edinin
2019-04-26 14:52:02
Çin OM4 Çok Modlu MTP MPO Kablosu LC Koparma Fiber Düzeltme Kablosu Kablosu 12 Çekirdek Fabrika

OM4 Çok Modlu MTP MPO Kablosu LC Koparma Fiber Düzeltme Kablosu Kablosu 12 Çekirdek

OM4 Çok Modlu MTP MPO Kablosu LC Koparma Fiber Düzeltme Kablosu Kablosu 12 Çekirdek Özellikler: Kararlı ve kaliteli IEC, JIS, Bellcore uluslararası standart gereksinimlerini karşılayın Yüksek performans ve ... Daha fazla bilgi edinin
2019-04-26 14:52:02
Çin Yüksek Hızlı OM3 Fiber Optik MTP Gövde Kablo MPO Patch Cord 12 Çekirdek Fabrika

Yüksek Hızlı OM3 Fiber Optik MTP Gövde Kablo MPO Patch Cord 12 Çekirdek

Yüksek Hızlı OM3 Fiber Optik MTP Gövde Kablo MPO Patch Cord 12 Çekirdek 1. MPO / MTP özellikleri nedir? IEC61754-7 ve GR-1435-CORE uyumlu. Modüler tasarım, fiş kilitleme yapısı, test için kolay, Takma, çıkarma ... Daha fazla bilgi edinin
2019-04-26 14:52:02
Çin Yüksek Yoğunluklu MTP MPO Kablo Trunk Kablo Patch Cord Tekli Mod veya Modlu Fabrika

Yüksek Yoğunluklu MTP MPO Kablo Trunk Kablo Patch Cord Tekli Mod veya Modlu

Yüksek Yoğunluklu MTP MPO Kablo Trunk Kablo Patch Cord Tekli Mod veya Modlu Zaman alan alan sonlandırmasının maliyet etkin bir alternatifi olan MTP ana kablo, alan tasarrufu gerektiren ve kablo yönetimi ... Daha fazla bilgi edinin
2019-04-26 14:52:02
Page 1 of 1