Han Xin İletişim Sınırlı

İnovasyon geliştirme istiyor ve işbirliği geleceği kazandı.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünler

Fiber Patch Cord Konnektörleri

Sertifika
iyi kalite Fiber optik Patch kablosu satış için
iyi kalite Fiber optik Patch kablosu satış için
Ben sohbet şimdi

Fiber Patch Cord Konnektörleri

(12)
Çin Askeri Tıbbi Elyaf Patch Kablo Konnektörleri SMA 903 / SMA 905 / SMA906 Fabrika

Askeri Tıbbi Elyaf Patch Kablo Konnektörleri SMA 903 / SMA 905 / SMA906

Askeri Tıbbi Elyaf Patch Kablo Konnektörleri SMA 903 / SMA 905 / SMA906 Fiber SMA 905 "Subminiature A" kaynaklı SMA, bu yüzden SMA, mikrodalga konektörü. Fiber SMA 905 Bağlayıcı model 905, işlenmiş bir adapt... Daha fazla bilgi edinin
2019-04-24 14:19:02
Çin Çekme Çubuğu 3.0 Fiber LC Uniboot Bağlayıcı ile LC Simplex Fiber Optik Konnektör Parçaları Fabrika

Çekme Çubuğu 3.0 Fiber LC Uniboot Bağlayıcı ile LC Simplex Fiber Optik Konnektör Parçaları

Çekme Çubuğu 3.0 Fiber LC Uniboot Bağlayıcı ile LC Simplex Fiber Optik Bağlantı Parçaları Ürün Açıklaması Ürün adı Optik parçalar Çekme çubuğuna sahip optik çift yönlü 3.0 fiber LC uniboot konektörü Modle ... Daha fazla bilgi edinin
2019-04-24 14:19:02
Çin 2.0mm 3.0mm Fiber Yama Kablosu Konnektörleri LC Dubleks DX Çevre Koruma Fabrika

2.0mm 3.0mm Fiber Yama Kablosu Konnektörleri LC Dubleks DX Çevre Koruma

2.0mm 3.0mm Fiber Yama Kablosu Konnektörleri LC Dubleks DX Çevre Koruma Ürün Açıklaması Ürün adı Optik fiber pigtail optik LC konnektör parçaları Modle Numarası LC fiber optik konektör Fiber türü SM OM1 OM2 OM3 ... Daha fazla bilgi edinin
2019-04-24 14:19:02
Çin SM OM1 OM2 Pigtail Fiber Optik Kablo Konnektörleri LC 0.9MM Konnektör Parçaları Fabrika

SM OM1 OM2 Pigtail Fiber Optik Kablo Konnektörleri LC 0.9MM Konnektör Parçaları

SM OM1 OM2 Pigtail Fiber Optik Kablo Konnektörleri LC 0.9MM Konnektör Parçaları Ürün Açıklaması Ürün adı Optik fiber pigtail optik LC 0.9 konektör parçaları Modle Numarası LC 0.9 fiber optik bağlayıcı Fiber tür... Daha fazla bilgi edinin
2019-04-24 14:19:02
Çin Sinlge Modu Fiber Yama Kablosu Konnektörleri FCPC FCAPC Parçaları ROHS Sertifikası Fabrika

Sinlge Modu Fiber Yama Kablosu Konnektörleri FCPC FCAPC Parçaları ROHS Sertifikası

Sinlge Modu Fiber Yama Kablosu Konnektörleri FCPC FCAPC Parçaları ROHS Sertifikası FC konektörü, sinlge modu uygulamalarında en iyi şekilde kullanılır ve son derece hassas konumlandırma için bilinir, FC veya ... Daha fazla bilgi edinin
2019-04-24 14:19:02
Çin Telekomünikasyon Şebekeleri İçin Ön Montajlı St Tipi Fiber Optik Konektör Fabrika

Telekomünikasyon Şebekeleri İçin Ön Montajlı St Tipi Fiber Optik Konektör

Telekomünikasyon Şebekeleri İçin Ön Montajlı St Tipi Fiber Optik Konektör ST konektörü, sinlge modu uygulamalarında en iyi şekilde kullanılır ve son derece hassas konumlandırma için bilinir, ST veya sabit ba... Daha fazla bilgi edinin
2019-04-24 14:19:02
Çin Yeşil PC Fiber Bağlantı Kablosu Konnektörleri 0.9mm 2.0mm 3.0mm, SC APC Konektörü Fabrika

Yeşil PC Fiber Bağlantı Kablosu Konnektörleri 0.9mm 2.0mm 3.0mm, SC APC Konektörü

Yeşil PC Fiber Bağlantı Kablosu Konnektörleri 0.9mm 2.0mm 3.0mm, SC APC Konektörü Özellikler Çıkarılması kolay iki sökme boşluğu var Düzene tasarım, iyi estetik Uniboot bağlantı kablosu yönetimi Polariteyi deği... Daha fazla bilgi edinin
2019-04-24 14:19:02
Çin SC LC MT ODVA Fiber Optik Kablo Tipleri ve Konnektörler Suya Dayanıklı UV Dayanımlı Fabrika

SC LC MT ODVA Fiber Optik Kablo Tipleri ve Konnektörler Suya Dayanıklı UV Dayanımlı

SC LC MT ODVA Fiber Optik Kablo Tipleri ve Konnektörler Suya Dayanıklı UV Dayanımlı Fiber Kablolarımız uzaktan üretim ve yayın için idealdir. Paslanmaz çelik zırhlı, sıradan fiber kablolardan 10 kat daha güçlü. ... Daha fazla bilgi edinin
2019-04-24 14:19:02
Çin 0.9mm 2.0mm 3.0mm Fiber Yama Kablosu Konnektörleri Multimedya SC UPC Konnektörü Fabrika

0.9mm 2.0mm 3.0mm Fiber Yama Kablosu Konnektörleri Multimedya SC UPC Konnektörü

0.9mm 2.0mm 3.0mm Fiber Yama Kablosu Konnektörleri Multimedya SC UPC Konnektörü Özellikler: 1. TIA-568-B.3 performans gereksinimi ile uyumlu 2. yaygın olarak mevcut araçları ile Öğretilebilir 3. Düşük ekleme ... Daha fazla bilgi edinin
2019-04-24 14:19:02
Çin Hafif Hızlı Bağlantı Fiber Optik Konektörler Standart SC LC ST FC MTRJ Fabrika

Hafif Hızlı Bağlantı Fiber Optik Konektörler Standart SC LC ST FC MTRJ

Hafif Hızlı Bağlantı Fiber Optik Konektörler Standart SC LC ST FC MTRJ PDLC Su geçirmez fiber optik patch kablosu, Duplex LC Konnektörler için standart boyuttadır ve FTTA, Baz istasyonu ve dış mekan su ge... Daha fazla bilgi edinin
2019-04-24 14:19:02
Page 1 of 2|< 1 2 >|