Han Xin İletişim Sınırlı

İnovasyon geliştirme istiyor ve işbirliği geleceği kazandı.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünler

Fiber optik plc splitter

Sertifika
iyi kalite Fiber optik Patch kablosu satış için
iyi kalite Fiber optik Patch kablosu satış için
Ben sohbet şimdi

Fiber optik plc splitter

(17)
Çin 1X8 SC APC LGX Fiber Optik PLC Dağıtıcı FTTH Optik Bölme Terminal Kutusu Fabrika

1X8 SC APC LGX Fiber Optik PLC Dağıtıcı FTTH Optik Bölme Terminal Kutusu

1X8 SC APC LGX Fiber Optik PLC Dağıtıcı FTTH Optik Bölme Terminal Kutusu FTTH Optik Bölücü Terminal Kutusu Ekleme Kartı Tipi 1X8 SC / APC LGX Fiber Optik PLC Splitter PLC Splitters, optik sinyalleri işlenmek ... Daha fazla bilgi edinin
2019-04-23 17:16:03
Çin Ekleme Türü SC APC 1x32 PLC Ayırıcı, Kaset Tipi Fiber Optik Bağlayıcı Fabrika

Ekleme Türü SC APC 1x32 PLC Ayırıcı, Kaset Tipi Fiber Optik Bağlayıcı

Takma Tipi SC APC 1x32 PLC Ayırıcı, Kaset Tipi Fiber Optik Bağlantı Ayırıcı FTTH ekleme tipi SC APC 1x32 PLC ayırıcı, kaset tipi fiber bağlantı PLC Splitter, yaygın olarak FTTX, EPOM, BPON, GPON'da kullanılan d... Daha fazla bilgi edinin
2019-04-23 17:16:03
Çin SC Konnektörü ile Düşük Ekleme Kaybı Fiber Optik PLC Splitter 1X4 Ekleme Tipi Fabrika

SC Konnektörü ile Düşük Ekleme Kaybı Fiber Optik PLC Splitter 1X4 Ekleme Tipi

Düşük Konektörlü Fiber Optik PLC Splitter 1X4 SC Konnektörlü Ekleme Tipi SC Konnektörlü Tip PLC Ayırıcı 1X4 Fiber Optik PLC Ayırıcı Ekle Bir fiber optik ayırıcı, fiber optik ışığını belirli bir oranda birkaç ... Daha fazla bilgi edinin
2019-04-23 17:16:03
Çin Optik Tel Splitter Terminal Kutusu Ekleme Kartı Tipi 1X8 PLC ile SCPC Konnektörü Fabrika

Optik Tel Splitter Terminal Kutusu Ekleme Kartı Tipi 1X8 PLC ile SCPC Konnektörü

Optik Tel Splitter Terminal Kutusu Ekleme Kartı Tipi 1X8 PLC ile SCPC Konnektörü PLC Splitters, optik sinyalleri işlenmek üzere birden fazla yere dağıtmak için kullanılan dallanma cihazlarıdır. Optik ağlarda, ... Daha fazla bilgi edinin
2019-04-23 17:16:03
Çin FTTX FTTH Fiber Optik PLC Dağıtıcı 1X2 Kaset, LGX Optik Kablo Ayırıcı Fabrika

FTTX FTTH Fiber Optik PLC Dağıtıcı 1X2 Kaset, LGX Optik Kablo Ayırıcı

FTTX FTTH Fiber Optik PLC Dağıtıcı 1X2 Kaset, LGX Optik Kablo Ayırıcı Bir fiber optik ayırıcı, fiber optik ışığını belirli bir oranda birkaç parçaya bölen bir cihazdır. PLC ayırıcılar daha büyük uygulamalar i... Daha fazla bilgi edinin
2019-04-23 17:16:03
Çin Fiber Optik Bağlayıcı Splitter SC PC 1x64 PLC Dağıtıcı Kaset Tipi Fiber Bağlayıcı Fabrika

Fiber Optik Bağlayıcı Splitter SC PC 1x64 PLC Dağıtıcı Kaset Tipi Fiber Bağlayıcı

Fiber Optik Bağlayıcı Splitter SC PC 1x64 PLC Dağıtıcı Kaset Tipi Fiber Bağlayıcı PLC Splitter, yaygın olarak FTTX, EPOM, BPON, GPON'da kullanılan düzlemsel ışık dalgası teknolojisine dayanan düzlemsel ışık ... Daha fazla bilgi edinin
2019-04-23 17:16:03
Çin Tek Modlu Fiber Optik PLC Dağıtıcı SC PC 1x32 Kaset Tipi Fiber Bağlayıcı Fabrika

Tek Modlu Fiber Optik PLC Dağıtıcı SC PC 1x32 Kaset Tipi Fiber Bağlayıcı

Tek Modlu Fiber Optik PLC Dağıtıcı SC PC 1x32 Kaset Tipi Fiber Bağlayıcı PLC Splitter, yaygın olarak FTTX, EPOM, BPON, GPON'da kullanılan düzlemsel ışık dalgası teknolojisine dayanan düzlemsel ışık dalgası ... Daha fazla bilgi edinin
2019-04-23 17:16:03
Çin SCPC SC UPC Dijital Fiber Optik Kablo Ayırıcı Ekleme Kartı Tipi 1X16 PLC Splitter Fabrika

SCPC SC UPC Dijital Fiber Optik Kablo Ayırıcı Ekleme Kartı Tipi 1X16 PLC Splitter

SCPC SC UPC Dijital Fiber Optik Kablo Ayırıcı Ekleme Kartı Tipi 1X16 PLC Splitter PLC Splitters, optik sinyalleri işlenmek üzere birden fazla yere dağıtmak için kullanılan dallanma cihazlarıdır. Optik ağlarda, ... Daha fazla bilgi edinin
2019-04-23 17:16:03
Çin FTTH Fiber Optik PLC Splitter 1x4 Mini Çelik Boru 0.9mm Optik Fiber Splitter PLC Fabrika

FTTH Fiber Optik PLC Splitter 1x4 Mini Çelik Boru 0.9mm Optik Fiber Splitter PLC

Link-all Optik Fiber PLC 1x2 Mini Çelik Boru pasif Optik Bölücü PLC Splitter, yaygın olarak FTTX, EPOM, BPON, GPON'da kullanılan düzlemsel ışık dalgası teknolojisine dayanan düzlemsel ışık dalgası devre ... Daha fazla bilgi edinin
2019-04-23 17:16:03
Çin Mini Çelik Boru Pasif Optik Ayırıcı Bağlantı Tüm PLC 1x2 Ftth Ağı İçin Fabrika

Mini Çelik Boru Pasif Optik Ayırıcı Bağlantı Tüm PLC 1x2 Ftth Ağı İçin

Mini Çelik Boru Pasif Optik Ayırıcı Bağlantı Tüm PLC 1x2 Ftth Ağı İçin Düzlemsel ışık dalgası devre ayırıcısı (PLC Splitter), silika optik dalga kılavuzu teknolojisi kullanılarak üretilen bir tür optik güç y... Daha fazla bilgi edinin
2019-04-23 17:16:03
Page 1 of 2|< 1 2 >|