Han Xin İletişim Sınırlı

İnovasyon geliştirme istiyor ve işbirliği geleceği kazandı.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerFiber optik kablo

Suya Dayanıklı Tek Modlu Optik Fiber JET Kablosu Fiber Optik Dış Mekan Kablosu

Sertifika
iyi kalite Fiber optik Patch kablosu satış için
iyi kalite Fiber optik Patch kablosu satış için
Ben sohbet şimdi

Suya Dayanıklı Tek Modlu Optik Fiber JET Kablosu Fiber Optik Dış Mekan Kablosu

Çin Suya Dayanıklı Tek Modlu Optik Fiber JET Kablosu Fiber Optik Dış Mekan Kablosu Tedarikçi

Büyük resim :  Suya Dayanıklı Tek Modlu Optik Fiber JET Kablosu Fiber Optik Dış Mekan Kablosu

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: hanxin
Sertifika: CE ROHS
Model numarası: Sm mm

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: İplik ve karton
Teslim süresi: Adet miktarına göre 3-10 iş günü
Ödeme koşulları: T/t, Western Union
Yetenek temini: 400 km / gün
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Kablo çapı: 4.2 mm-5.6 mM TBF Çapı: 900 ± 50 um
Standart: YD / T 1258.2-2003, ICEA-596, GR-409, IEC794, vb; Fiber sayımı: 2-48cores
Çekme dayanımı: 60/150 Crush Direnci: 300/1000
Vurgulamak:

optical cable wire

,

optical wire cable

Suya Dayanıklı Tek Modlu Optik Fiber JET Kablosu Fiber Optik Dış Mekan Kablosu

Açıklama


Tek modlu veya çok modlu tipte 250 um olan lifler, yüksek modüllü plastikten yapılmış gevşek bir tüp içine yerleştirilmiştir. Tüpler suya dayanıklı bir dolgu maddesiyle doldurulur. Kablo çekirdeğinin etrafına, ek kuvvet elemanı olarak bir aramid iplik tabakası veya yüksek mukavemetli cam uygulanır. Ardından, kablo siyah veya renkli HDPE kılıfla tamamlanır.

Özellikleri

· Zihinsel olmayan tasarım, kablonun radyo parazitini ve manyetik dalga parazitini önleyebilir
· Özel olarak tasarlanmış kompakt yapı, gevşek tüplerin büzülmesini önlemede iyidir
· Aramid ipliği çekme dayanımı performansı sağlar
· Gevşek tüp dolum maddesi iyi nem direnci performansı sağlar
· İyi esneklik
· Yüksek yoğunluklu lif dolgulu, küçük çaplı ve hafif; üfleme için daha iyi seçenek
Kurulum süreci

Uygulama

Omurga ağına, erişim ağına ve eve fiber erişimine uygundur.

Optik özellikleri


G.652
G.655 50/125 | mm 62.5 / 125 | mm

zayıflama

(+ 20 ℃)

@ 850 nm ≤3.0 dB / km ≤3.0 dB / km
@ 1300nm D1,0 dB / km D1,0 dB / km
@ 1310nm .30,36 dB / km 0,40 dB / km
@ 1550 .20,22 dB / km ≤0.23dB / km
Bant Genişliği (Sınıf A) @ 850 nm ≥500 MHz · km MH200 MHz · km
@ 1300nm MH1000 MHz · km MH600 MHz · km
Sayısal Açıklık 0.200 ± 0.015NA 0.275 ± 0.015NA
Kablo Kesme Dalga Boyu ≤1260nm ≤1480nm

Teknik parametreler

Kablo tipi Elyaf Sayısı

Kablo çapı

aa

Kablo Ağırlığı kg / km

Gerilme direnci

Uzun / Kısa Süreli N

Ezilme direnci

Uzun / Kısa Vadeli

N / 100 mm

Bükülme yarıçapı

Statik
/Dinamik

aa

JET 2 ~ 12 2 ila 12 4.2 ± 0.3 12 60/150 300/1000 10D / 20D
JET 14 ~ 24 14 ~ 24 4.6 ± 0.3 15 60/150 300/1000 10D / 20D
JET 26 ~ 36 26 ~ 36 5.1 ± 0.3 18 60/150 300/1000 10D / 20D
JET 38 ~ 48 38 ~ 48 5.6 ± 0.3 22 60/150 300/1000 10D / 20D

İletişim bilgileri
Han Xin Communications Limited

İlgili kişi: Doris

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)