Han Xin İletişim Sınırlı

İnovasyon geliştirme istiyor ve işbirliği geleceği kazandı.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerFiber optik helezon

Düşük Ekleme Kaybı Fiber Optik Pigtail Fusion Yapıştırma FC PC SM Stili

Sertifika
iyi kalite Fiber optik Patch kablosu satış için
iyi kalite Fiber optik Patch kablosu satış için
Ben sohbet şimdi

Düşük Ekleme Kaybı Fiber Optik Pigtail Fusion Yapıştırma FC PC SM Stili

Çin Düşük Ekleme Kaybı Fiber Optik Pigtail Fusion Yapıştırma FC PC SM Stili Tedarikçi
Düşük Ekleme Kaybı Fiber Optik Pigtail Fusion Yapıştırma FC PC SM Stili Tedarikçi Düşük Ekleme Kaybı Fiber Optik Pigtail Fusion Yapıştırma FC PC SM Stili Tedarikçi Düşük Ekleme Kaybı Fiber Optik Pigtail Fusion Yapıştırma FC PC SM Stili Tedarikçi Düşük Ekleme Kaybı Fiber Optik Pigtail Fusion Yapıştırma FC PC SM Stili Tedarikçi

Büyük resim :  Düşük Ekleme Kaybı Fiber Optik Pigtail Fusion Yapıştırma FC PC SM Stili

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Shenzhen, Çin
Marka adı: Hanxin or OEM
Sertifika: ISO9001
Model numarası: fcpC

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: pp torba veya plastik kutu
Teslim süresi: 3-7 Gün
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: Haftada 1000 adet
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Fiber türü: Tek modlu fiber konektör rengi: siyah
Fiber sayımı: 1/2 çekirdek Uzunluğu: Senin Gerektiği gibi
Ceket Malzemesi: PVC/LSZH Uygulama: FTTH FTTB FTTX Ağı, CATV, kablolama sistemi, ağ
Vurgulamak:

single mode fiber pigtails

,

multimode pigtail

Düşük Ekleme Kaybı Fiber Optik Pigtail Fusion Yapıştırma FC PC SM Stili

Fiber optik pigtail, CATV'ye, optik bir anahtara veya diğer telekomünikasyon ekipmanına hızlı ve kolay bir şekilde bağlanmasını sağlayan bir fiber optik kablodur. Kalın bir koruma katmanına sahip olan optik verici, alıcı ve terminal kutusunu bağlamak için kullanılır. Bu, "ara bağlantı tarzı kablolaması" olarak bilinir.

özellik

1. Düşük ekleme kaybı, yüksek geri dönüş kaybı

2. İyi uyumluluk

3. Mekanik boyutların yüksek hassasiyet

4. Yüksek güvenilirlik ve kararlılık

5. PC, APC, UPC isteğe bağlı, kablo uzunluğu isteğe bağlı

6. Kablo renkleri için seçenekler

Şartname

tip Standart, Usta
stil LC, SC, ST, FC.MU, DIN, D4, MPO, SC / APC, FC / APC, LC / APC.MU / APC
Lif

Tekli / Çoklu mod

50/125, 62.5 / 125 (Çok Modlu) OM2 ve OM1

50/125, 10G (Çok Modlu) OM3

Kablo

Simpleks, Dubleks

Φ3.0mm, Φ2.0mm, Φ0.9mm

PVC veya LSZH

Parlatma Manner UPC, SPC, APC (8 ° ve 6 °)
Ekleme Kaybı

D 0.1dB (Tekli Master için)

≤ 0.25dB (Tekli Standart İçin)

≤ 0.25dB (Multimode için)

JDS RM 3750 tarafından test edilmiştir.

Geri dönüş kaybı

(Tek mod)

UPC ≥ 50dB

SPC ≥ 55dB

APC ≥ 60dB (typ.65dB)

JDS RM3750 tarafından test edilmiştir

Tekrarlanabilirlik ± 0.1dB
Çalışma sıcaklığı -400C ila 850C

Geometri Gereksinimi

( Tek mod)

Yüksük Endface Radius

7mm ≤ R ≤ 12mm (APC için)

10mm ≤ R ≤ 25mm (Standart için)

Apex Ofset ≤ 30 μm (Master İçin)

Apex Ofset ≤ 50 μm (Standart İçin)

Undercut -50nm ≤ U ≤ 50nm

DORC ZX-1 tarafından test edilmiştir

Ürün listesi

Çizme Bağlayıcı Elyaf Türü Kablo numarası yüksük Bağlayıcı

0.9mm

2.0mm

3.0mm

LC

FC

SC

ST

MU

D4

MTRJ

MPO

DIN

9 / 125um SM

50 / 125um MM

62.5 / 125um MM

OM3

OM4

Simpleks

dubleks

Çok lifli

Kurdele

PC

APC

UPC

1M

2M

3M4M

5M

.........

Özelleştirilmiş

Uygulama:

Gigabit Ethernet; Aktif cihaz sonlandırma;
Telekomünikasyon ağları; Video; ODF
Multimedya; Öncül tesisler; Yerel bölge ağları;
FTTH FTTX uygulamaları; CATV

Diğer modeller

İletişim bilgileri
Han Xin Communications Limited

İlgili kişi: Doris

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)