Han Xin İletişim Sınırlı

İnovasyon geliştirme istiyor ve işbirliği geleceği kazandı.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerFiber optik kablo

8 Çekirdekli FTTH Fiber Optik Kablo Tel Şekil GYXTC8S, Optik Fiber Kablosu

Sertifika
iyi kalite Fiber optik Patch kablosu satış için
iyi kalite Fiber optik Patch kablosu satış için
Ben sohbet şimdi

8 Çekirdekli FTTH Fiber Optik Kablo Tel Şekil GYXTC8S, Optik Fiber Kablosu

Çin 8 Çekirdekli FTTH Fiber Optik Kablo Tel Şekil GYXTC8S, Optik Fiber Kablosu Tedarikçi

Büyük resim :  8 Çekirdekli FTTH Fiber Optik Kablo Tel Şekil GYXTC8S, Optik Fiber Kablosu

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Shenzhen, Çin
Marka adı: Hanxin or OEM
Sertifika: ISO9001
Model numarası: GYXTC8S

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Ahşap şaft ve ahşap kutu
Teslim süresi: 3-7 Gün
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: Haftada 1000km
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Renk: Siyah ya da OEM Ceket Malzemesi: PE veya AT
Saklama sıcaklığı: -40 ℃ ila + 60 ℃ Çalışma sıcaklığı: -40 ℃ ila + 60 ℃
tasarım ömrü: 30 yaşında Büyük açıklık uzunlukları: 1000m
Vurgulamak:

fiber optic wire

,

optical wire cable

8 Çekirdekli FTTH Fiber Optik Kablo Tel Şekil GYXTC8S, Optik Fiber Kordon

Açıklama

250 um'lik lifler, yüksek modüllü plastikten yapılmış gevşek bir tüp içine yerleştirilmiştir, tüpler suya dayanıklı bir dolgu maddesiyle doldurulur. İki taraf PSP, dış gevşek tüp üzerine uzunlamasına uygulanır. Kompakt ve boyuna su blokajı sağlamak için çelik teller ve su geçirmez bileşikle doldurulmuş gevşek borular, kablonun telli kısmı ile birlikte destek parçası olarak, şekil 8 yapısı olacak bir polietilen (PE) kılıf ile tamamlanır.

· Özellikleri

· Çok telli tellerin yüksek çekme dayanımı, kendi kendini destekleme gereksinimini karşılar ve
Kurulum maliyeti
· İyi mekanik ve sıcaklık performansı
· Hidrolize dirençli yüksek mukavemetli gevşek tüp
· Özel tüp dolum maddesi, lifin kritik bir şekilde korunmasını sağlar
· PSP artırıcı nem geçirmez
· Küçük çap, hafif ve kolay kurulum
· Uzun teslimat süresi ve düşük fiyat.

· Standartları

GYXTC8S kablosu, Standart YD / T 1155-2001 ve IEC 60794-1 ile uyumludur.

· Optik Özellikler

G.652 G.655 50/125 | mm 62.5 / 125 | mm

zayıflama

(+ 20 ℃)

@ 850 nm ≤3.0 dB / km ≤3.0 dB / km
@ 1300nm D1,0 dB / km D1,0 dB / km
@ 1310nm .30,36 dB / km 0,40 dB / km
@ 1550 .20,22 dB / km ≤0.23dB / km
Bant Genişliği (Sınıf A) @ 850 nm ≥500 MHz · km MH200 MHz · km
@ 1300nm MH1000 MHz · km MH600 MHz · km
Sayısal Açıklık 0.200 ± 0.015NA 0.275 ± 0.015NA
Kablo Kesme Dalga Boyu ≤1260nm ≤1480nm


·Teknik parametreler

Kablo tipi Elyaf Sayısı Kablo çapı
aa
Kablo Ağırlığı kg / km Tel spec destek Bağlantı çapı Gerilme direnci
Uzun / Kısa Süreli N
Ezilme direnci
Uzun / Kısa Vadeli
N / 100 mm
Bükülme yarıçapı
Statik
/Dinamik
aa
GYXTC8S 2 ila 12 7.65 x 14.5 118 Φ1.0mm * 7
Telli teller
Genişlik x yükseklik
3,0 × 2,5 mm
1000/2500 300/1000 80/160
GYXTC8S 14 ~ 24 8.2 x 15.1 129 Φ1.0mm * 7
Telli teller
Genişlik x yükseklik
3,0 × 2,5 mm
600/1500 300/1000 90/180

Depolama / Çalışma Sıcaklığı: -40 ℃ - + 60 ℃

İletişim bilgileri
Han Xin Communications Limited

İlgili kişi: Doris

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)