Han Xin İletişim Sınırlı

İnovasyon geliştirme istiyor ve işbirliği geleceği kazandı.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerFTTH Ürünleri

Alan Hızlı Montaj Fiber Hızlı Bağlantı SCAPC Toz Korumalı UL Sınıfında Plastik Muhafaza

Sertifika
iyi kalite Fiber optik Patch kablosu satış için
iyi kalite Fiber optik Patch kablosu satış için
Ben sohbet şimdi

Alan Hızlı Montaj Fiber Hızlı Bağlantı SCAPC Toz Korumalı UL Sınıfında Plastik Muhafaza

Çin Alan Hızlı Montaj Fiber Hızlı Bağlantı SCAPC Toz Korumalı UL Sınıfında Plastik Muhafaza Tedarikçi
Alan Hızlı Montaj Fiber Hızlı Bağlantı SCAPC Toz Korumalı UL Sınıfında Plastik Muhafaza Tedarikçi Alan Hızlı Montaj Fiber Hızlı Bağlantı SCAPC Toz Korumalı UL Sınıfında Plastik Muhafaza Tedarikçi Alan Hızlı Montaj Fiber Hızlı Bağlantı SCAPC Toz Korumalı UL Sınıfında Plastik Muhafaza Tedarikçi Alan Hızlı Montaj Fiber Hızlı Bağlantı SCAPC Toz Korumalı UL Sınıfında Plastik Muhafaza Tedarikçi Alan Hızlı Montaj Fiber Hızlı Bağlantı SCAPC Toz Korumalı UL Sınıfında Plastik Muhafaza Tedarikçi

Büyük resim :  Alan Hızlı Montaj Fiber Hızlı Bağlantı SCAPC Toz Korumalı UL Sınıfında Plastik Muhafaza

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Neutral
Sertifika: RoHS, ISO
Model numarası: SC

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Karton içinde PE torba veya Blister.
Teslim süresi: 3-7 Gün
Ödeme koşulları: T/t, Western Union
Yetenek temini: 50000/adet haftada
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Uygulama: FTTH saha kurulumu Polonyalı Tipi: UPC, PC, APC
Ekleme kaybı: 0.3dB Dönüş kaybı: maks.50dB (SC / APC)
Adı: fiber hızlı bağlantı Özelliği: UL dereceli plastik gövde
Vurgulamak:

fiber optic termination box

,

fiber fast connector

Alan Hızlı Montaj Fiber Hızlı Bağlantı SCAPC Toz Korumalı UL Sınıfında Plastik Muhafaza

Optik Fiber Adaptörü (bölmeler olarak da bilinir), iki fiber optik patch kablosunu birleştirmek için kullanılır.

Tekli veya çok modlu patch kablolarla kullanım için uygundur.

Hanxin, çok yüksek tekrarlanabilirlik ile üstün düşük kayıp performansı sunan geniş bir fiber optik adaptör hattı sağlar.

Bu ürünler, sıkı Telcordia 100BaseFX Technologies standartlarına uygun olarak tasarlanmış ve üretilmiştir.

Lütfen özel istekleriniz için arayın.

 

Özellikler:

Düşük ekleme kaybı ve geri yansıma kaybı

Yüksük uç yüzeyi ön kubbeli

Hassas dönme önleyici anahtar ve korozyona dayanıklı gövde

UL dereceli plastik gövde

Telcordia tarzı botlar

Serbest yüzer seramik halka

Zirkonya kollu veya Fosfor bronz kollu

D şeklindeki panel montajına kolayca monte edilir

RoHS uyumlu

Uygulama :

1: öncül ortamlar;

2: LAN ortamları için masadaki konektörler

3: Yama panelleri;

4. Doğrudan ekipman sonlandırma;

5. Aboneye Elyaf (başvurular);

Fiber Optik Telekomünikasyon

LAN (Yerel Alan Ağı)

FTTH (Eve Elyaf)

CATV ve CCTV Sistemi

Yüksek hızlı iletim sistemleri

Fiber optik algılama

Endüstriyel, Mekanik ve Askeri

İletişim bilgileri
Han Xin Communications Limited

İlgili kişi: Doris

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)