Han Xin İletişim Sınırlı

İnovasyon geliştirme istiyor ve işbirliği geleceği kazandı.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Han Xin Communications Limited

Sertifika
iyi kalite Fiber optik Patch kablosu satış için
iyi kalite Fiber optik Patch kablosu satış için
Ben sohbet şimdi

Han Xin Communications Limited

1 2 3 4
Han Xin Communications Limited Han Xin Communications Limited Han Xin Communications Limited Han Xin Communications Limited

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
Şirket ticaret
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Han Xin
No. Çalışanları : >100
Yıllık satış : 2000000-5000000
Yıl kurulan : 2012
İhracat p.c : 80% - 90%
Han Xin Communications Limited, fiber optik telekomünikasyon ürünlerinin araştırma ve üretiminde uzmanlaşmış bir yüksek teknoloji kuruluştur. Han Xin, 10 yıldır fiber optik iletişim alanına adanmış profesyonel bir teknisyen ve araştırma öncüsü ekibi tarafından kuruldu . Ürünlerimiz telekomünikasyon sistemi, LAN, yayın, CATV ve ağ endüstrisinde yaygın olarak kullanılmaktadır . Aşağıdaki yüksek kaliteli ürünleri sunmaktayız: fiber optik patch cord üretim makineleri (fiber optik parlatma makinesi, fiber optik fırın, fiber optik aparatlar vb.). Pasif ürünler (fiber optik patch kabloları, konektörler, adaptörler, zayıflatıcılar, kuplörler, PLC bölücüler, WDM, izolatörler ve benzeri), aktif ürünler (fiber medya dönüştürücüler, alıcı vericiler vb.), yönetim ürünleri (fiber patch paneller, ODF, eklem kapakları ve fiber ön yüzeyler) ve FTTH ürünleri (hızlı alan konektörleri, fiber optik mekanik ekleyiciler , FTTH iç mekan kabloları, damla kablolar vb.) Şirketimiz , ürün kalitesini sağlamak için sürekli yenilik ve profesyonel çözüm ile istikrarlı kalite ve mükemmel hizmet sistemleri sunmaya kararlıdır .

Firmamız 15 ürün ve yazılım ile ilgili patenti olan ISO9001 sertifikalı bir şirket olup 2018 yılında “Ulusal Yüksek Teknoloji Şirketi” unvanını aldı.

İletişim bilgileri
Han Xin Communications Limited

İlgili kişi: Ms. Doris

Tel: 86-13682575157

Faks: 86-755-27238647

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)